COMHAL
    Informace Internet bezdrátový Internet po kabelu Internet po pevné lince Telefon Dokumenty

Dostanete od nás běžné telefonní číslo, dovolá se vám na něj každý z pevné linky i mobilu.
Čísla našich zákazníků si mezi sebou volají zdarma.
Služba aktivace měsíčně

Standard

IP telefonní linka výhodná pro zákazníky s vlastním SW nebo HW zařízením.
0,- * 0,-

Classic

IP telefonní linka vč.zapůjčení eleganatního IP telefonu nebo brány pro připojení běžného přístroje..
0,-
** 150,-

VS-FAX

Revoluční IP faxová linka pracující bez faxového přístroje. Odeslat lze cokoliv z PC jako tisk, přijaté faxy přicházejí emailem ve formátu PDF.
0,- ** 50,-Podrobný tištěný výpis zdarma 20,-* Účtováno bude pouze standardní hovorné  s minimální fakturací 50,-Kč, lze sloučit i s datovým tarifem.
** Mimo měsíčního poplatku je účtováno také standardní hovorné.
Ceny jsou uvedeny bez DPH.


Destinace hovorné
bez DPH
hovorné
s DPH


Voip volání (Zákazníci COMHAL a peeringových partnerů) 0,00 Kč 0,00 Kč
Volání na pevné linky v ČR a ostatní Voip 0,99 Kč 1,20 Kč
Volání do mobilních sítí (O2, Vodafone, T-mobile, U:fon)
3,99 Kč 4,82 Kč
Zahraniční volání (podrobný ceník zemí na vyžádání) 2,99 Kč 3,61 Kč


Volání v rámci ČR jsou po první minutě účtována v intervalu 30 sec.
Mezinárodní volání jsou po první minutě účtována v intervalu 1 sec.
Abyste s námi mohli zdarma telefonovat, budete potřebovat vhodné vybavení pro IP telefonii. Nabízeme širokou škálu IP komunikačních zařízení, od softwarovéhoVoiP klienta do PC, hardwarové VoIP telefony a brány, ale i komfortní VoIP pobočkové ústředny.Nový vynikající softwarový IP telefon od SJ labs
Stáhněte si zdarma kvalitní softwarový IP telefon SJ phone a volejte přes internet bez peněz! Tento IP telefon je velmi dobře vybaven různými funkcemi a velmi dobře funguje s USB telefonem Well K1000. Dostupný je v provedení pro Windows, MAC i Linux.

Velmi kvalitní softwarový IP telefon od Xlite od firmy Xten
Stáhněte si zdarma kvalitní softwarový IP telefon Xlite a volejte přes internet bez peněz! Tento IP telefon je velmi dobře vybaven různými funkcemi a velmi dobře funguje s USB telefonem Well K1000. Dostupný je v provedení pro Windows, MAC i Linux.

USB IP telefon Well K1000
Zajímavá alternativa hardwarovým IP telefonům,  funguje jako další zvuková karta která je využívána pouze pro telefonování.
844,-KčBT100
     

IP telefon BudgeTone102
Telefon pro IP telefonii, zobrazení čísla volajícího, uživatelská zvoněnní atd. .Vestavěný dvou portový hub  usnadní připojení ke stávající  LAN.
Cena 2490,-KčGXP2000
IP telefon GXP200
Luxusní telefon pro IP telefonii, zobrazení čísla volajícího, 4 linky s tlačítky a indikací, programovatelné klávesy, uživatelská zvoněnní atd. .Vestavěný dvou portový switch  usnadní připojení ke stávající  LAN.
Cena 3890,-Kč (příplatek na linku Classic 50,-Kč)GXP2000
IP telefon  IB-202
Solidní klasický telefon pro IP telefonii, zobrazení čísla volajícího, vhodný spíše pro samostatné linky, uživatelská zvoněnní atd. .Vestavěný dvou portový switch  usnadní připojení ke stávající  LAN.
Cena 2349,-KčGXP2000
IP telefon  IB-300
Moderní telefon pro IP telefonii, zobrazení čísla volajícího, vhodný spíše pro samostatné linky, uživatelská zvoněnní atd. .Vestavěný dvou portový switch  usnadní připojení ke stávající  LAN.
Cena 2449,-KčGXP2000
IP telefon  IB-330
 Vkusný telefon pro IP telefonii, zobrazení čísla volajícího, vhodný spíše pro samostatné linky, uživatelská zvoněnní atd. .Vestavěný dvou portový switch  usnadní připojení ke stávající  LAN.
Cena 2249,-Kč

IP brána ASUS VP100 s integrovaným routerem.
Brána umožňuje připojení 2 běžných tel.přístrojů. Vestavěný router vybavený funkcí NAT, DMZ a jednoduchým firewallem nabízí snadné vybudování domácí LAN s jednoduchým zabezpečením.
Cena 2320,-Kč

G10

SYMPHONY G 10
Digitální bezdrátový telefon jako doplněk třeba k bráně VP100, 4 barevné tapety, možnost posílat SMS (mailbox 24), 2 hry, plně dvoucestné handsfree hlasité volání, rejstřík zmeškaných hovorů (až 20 čísel), adresář na 200 čísel (včetně jmen), možnost vytáčení 10 naposledy volaných čísel, konferenční hovor, podsvícený barevný displej, podsvícená klávesnice, dosah až 300 m, doba hovoru až 7 hodin, pohotovostní doba až 70 hodin, 30 vyzváněcích melodií, 14 polyfoních tónů, budík.
Cena  1690,- KčVS-AST25"

IP telefonní ústředna VS-AST25
Výhodné řešení komunikační problematiky pro malé a střední firmy. Integrovaný firewall a další pokročilé síťové funkce v kombinaci s IP telefonní ústřednou poskytují vysokou užitnou hodnotu.
Cena od 22 900,- (pronájem od 990,-Kč)

ceny jsou uvedeny bez DPH